piątek, listopad 24, 2017

Kredyt gotówkowy

Szukasz szybkiej pożyczki bez zbędnych formalności? Dobrze trafiłeś! Nasza firma już od wielu lat oferuje na polskim rynku usług finansowych swoje kredyty.
Nasze pożyczki to:

Ekspresowa gotówka lub przelew jeszcze tego samego dnia! Przejrzysta umowa kredytowa pozbawiona ukrytych opłat. SPRAWDŹ SAM ! i wypełnij formularz kontaktu, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.

 

 

 

Kredyty gotówkowe mogą być najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdzie potrzebne nam są  środki finansowe na jakiś cel, a ich po prostu nie posiadamy. Nawet sceptycy i przeciwnicy kredytów gotówkowych mogą skorzystać z kredytów na krótki okres czasu, czasami na okres od 1 do 3 miesięcy. Koszty naliczone przy takim krótkoterminowym kredycie nie są duże. Wiele osób i rodzin finansuje swoje zakupy z pożyczonych środków. Zwłaszcza w okresach przedświątecznych kiedy nasze wydatki wzrastają szukamy rozwiązania w bankach. Okres wakacji i urlopów także zachęca nas do zawierania kredytów. Wynika to z tego, że większość z nas nie dysponuje oszczędnościami, więc kiedy pojawia się niezaplanowany wydatek, najczęściej jedynym rozwiązaniem, które nam się jawi jest kredyt gotówkowy w banku. Zanim skorzystamy z kredytu warto zastanowić się jaki jest jego cel. Być może dogodniejszym rozwiązaniem od pożyczki gotówkowej będzie karta kredytowa. Choć z reguły karty kredytowe są droższe, w niektórych sytuacjach mogą być bardziej opłacalne. Jeżeli jesteś osobą, która nie ma płynności finansowej i często odczuwa deficyt budżetowy, może warto będzie stać się posiadaczem karty. Karta umożliwia dokonywanie zakupów bez ponoszenia kosztów. Jest to możliwe ponieważ banki oferują tzw. okres bezodsetkowy. Jeżeli dokonamy zapłaty za zakupiony towar za pomocą karty i zwrócimy do banku wykorzystane środki w określonym czasie, bank nie nalicza odsetek. Takie rozwiązanie zapewnia nam pewną swobodę ponieważ zawsze w chwili, kiedy znajdujemy się w trudnej sytuacji, jesteśmy na wakacjach lub chcemy dokonać niezaplanowanego wydatku, możemy skorzystać z karty. Niekiedy bardziej opłacalne od kredytu gotówkowego będzie kredyt ratalny za zakup towaru. Wiele sklepów posiada własne system ratalny i wiele ciekawych promocji. Niektóre oferują nawet kredyty bez kosztów!

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Wybrany artykuł

Stosunek konwencji powstawania zobowiązań z mocy prawa i z mocy decyzji do koncepcji powstawania obowiązku podatkowego i wymiaru zobowiązań. Mimo forsowania w przepisach konwencji o powstawaniu zobowiązań 317 z mocy prawa i z mocy decyzji, charakter systemu prawa podatkowego wymusza takie rozwiązania, które układają się w inną logiczną całość. Mimo że ustawodawca używa mylących nazw, jednocześnie „obchodzi bokiem” powstawanie zobowiązań z mocy prawa i z mocy decyzji. Musi bowiem do prawa podatkowego wprowadzić reguły wymiarowe. Jeżeli ustawodawca zwolnił organy podatkowe od obowiązku pierwotnego wymiaru, to musiał wskazać podmiot, który przejął te obowiązki. Stworzył w tym celu samo wymiar podatnika. Samo wymiar musiał także przejąć wszystkie „role”, które pełni decyzja podatnika. Czyniąc to w stosunku do zobowiązań, uczynił to konsekwentnie także w stosunku do nadpłaty, zwrotu i straty. Dlatego w polskim prawie podatkowym nie ma systemu uprawnień i obowiązków, które by odpowiadały „modelowi” art. 21 § 1 Ord PU. Przepis ten istnieje sam dla siebie, a wynikający z niego „model” jest pozorny. Istnieje bowiem w warstwie językowej, ale jest wadliwy prawnie i błędny metodologicznie. Łatwo można natomiast zweryfikować istnienie takiego układu uprawnień i obowiązków, który tworzy system:
1)     samoistnego powstawania stosunku prawnego obowiązku podatkowego (tylko w jeden sposób - z mocy prawa) i
2)     wymiaru zobowiązań (podstawowe metody wymiaru pierwotnego, to samo-wymiar podatnika, wymiar płatniczy w Provident Warszawa i wymiar przez wydanie decyzji) .